TNRD 27. YIL YILLIK TOPLANTISINA HOŞGELDİNİZ

Sevgili Meslektaşlarım,
Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 27. Yıl Yıllık Toplantısı, "Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi" olarak 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul'da Conrad Otel'de yapılacaktır.

A. B. D.'den, kitapları, konferanslarıyla Baş-Boyun Radyolojisinin en tanınmış konuşmacılarından dünyaca ünlü ve American Society of Head and Neck Radiology’nin eski Başkanlarından Prof. Dr. C. Douglas Philips, Pediatrik Nöroradyoloji konusunda önde gelen bilim insanlarından Prof. Dr. Zoltan Patay, Teksas Üniversitesinden meslektaşımız Dr. Korgün Koral ve Spinal Girişimsel Nöroradyoloji ve ileri MR Postprosessing teknikleri konusunda tanınmış, Banner-University Medical Center South ve Utah Valley Regional Medical Center'dan Dr. Wendell Gibby davetli konuşmacı olarak katılacaktır.

Yıllık Toplantımız Sekreterliğine Prof. Dr. Cem Çallı, Bilimsel Kurul Başkanlığına Prof. Dr. Nail Bulakbaşı, üyeliklerine Prof. Dr. Naci Koçer, Dr. Osman Kızılkılıç, Prof. Dr. Kader Karlı Oğuz, Prof. Dr. Yusuf Öner, Doç. Dr. Nezahat Erdoğan ve Prof. Dr. Gülgün Yılmaz Ovalı, Sosyal Komite Başkanlığına Prof. Dr. Özlem Alkan, Sponsorluk Komitesi Başkanlığına Prof. Dr. Saruhan Çekirge seçilmiş olup seçilen arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Başarılı bir Yıllık Toplantı gerçekleştirebilmemiz için siz değerli firmaların katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. E. Turgut Talı
TNRD ve TNRD 2018 Yıllık Toplantısı Başkanı

ÖNEMLİ TARİHLER

 • Bildiri Gönderimi için Son Tarih
  31 Aralık 2017
 • Bildiri Sonuçları Gönderimi
  15 Ocak 2018
 • Bildiri Sahipleri için Son Kayıt Tarihi
  31 Ocak 2018
 • Erken Kayıt için Son Tarih
  02 Ocak 2018